حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی

در شرایط کنونی و با توجه به ساخت مجموعه های اپارتمانی بسیار و وجود طبقات زیاد درهر مجموعه جابجایی اسباب و اثاثیه (منزل –اداری) به کاری کاملا تخصصی و دقیق تبدیل شده و انجام این کار به روشهای قدیمی کاری واقعا سخت و خسته کننده میباشد و با کمی تفکر متوجه خواهیم شدکه در صورت کمی بی دقتی در حمل اثاث توسط خود شخص این کار با توجه به گرانی لوازم منزل میتواند بسیار اسیب رسان و در عین حال بسیار هزینه بر باشد در نتیجه استفاده از نیروهای متخصص و مجرب بسیار عاقلانه تر و به صرفه تر میباشد .
شرکت آذرخش تلاش کرده با فراهم آوردن این نیروها و در عین حال وسیله نقلیه مناسب همراه با تعداد بسیار زیادی پتو و مهار مناسب بار ریسک اسیب را به طور کامل از میان بردارد و این خدمت را به بهترین شکل به شما ارائه دهد.
لطفا به نکات زیر دقت فرمایید؛

1-ورودی نیروی اسباب کشی به مدت سه ساعت برای هر نفر مبلغ 60000 تومان میباشدو در صورت لزوم ادامه کار بیش از سه ساعت در ساعات بعدی برای هر ساعت مبلغ 20000 تومان اضافه دریافت میگردد و به ازای ورودی ماشین مخصوص حمل اثاثیه مبلغ 1200000 تومان به ازاء سه ساعت و هر ساعت اضافه مبلغ 400000 تومان اضافه میگردد قابل ذکر است ماشین مخصوص همراه با پتو و لوازم لازم میباشد .

2- در صورت وجود وسائل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید ,پیانو,گاو صندوق که امکان جابجایی وسیله فوق با آسانسور هم نباشد برای هر کدام از این وسائل به ازاء هر طبقه مبلغ 20000 تومان دریافت خواهد گردید .

3-مسلما روند کاری در ساختمانهایی که دارای طبقات زیاد میباشند و در عین حال فاقد آسانسور بارکش میباشند کندتر از سایر ساختمانها میباشد و از کارفرما تقاضامندیم با کمی صبر و تحمل بیشتر با کارگران برخورد نمایند به هر حال این دوستان انسانهای شریفی هستند که برای فراهم آوردن زندگی آبرومند به این شغل بسیار سخت و طاقت فرسا روی آورده اند .

4-با توجه به تضمین گرفته شده از نیروها در صورت هرگونه آسیب به وسائل شما نیرو موظف به جبران خسارت وارده میباشد پس لازم است قبل از جابجایی کارفرمای محترم در حضور نیرو ها از سالم بودن وسایل اطمینان حاصل نماید و نیرو ها هم وظیفه دارند در صوررت مشاهده هرگونه عیب و ایراد در وسائل موضوع را به کارفرما اطلاع دهند.

5- تقاضای شرکت از شما کارفرمای عزیز این است که به منظور بهبود کار و سرعت بیشتر در کار که به طور قطع به نفع شماست قبل از حضور نیروها تمامی دربها و سیم تمامی وسایل وکشوها را به طور کامل توسط چسب نواری پنج سانتی مهار نمایید و با تهیه کارتن مناسب تمامی لوازم کوچک خود را بسته بندی کنید .این کار بسیار در سرعت روند کاری شما تاثیرگذار میباشد همچنین میتوانید با سقارش نیروی جمع آوری و بسته بندی اثاثیه از شرکت نسبت به جمع آوری بی دردسر و سریع اسباب خود اقدام نمایید.