کارواش در محل

لزوم شستشوی خودرو به دلائل متعدد از جمله زیبایی و جلوه و جایگاه شخصیتی و همچنین ساختار زیبایی شهری بر هیچکس پوشیده نیست .
اما حضور در صف کارواش و زمان انتظار طولانی و همچنین از دست دادن زمان استراحت افراد در زمان پس ازکار و روزهای تعطیل و طی مسافت برای حضور در محل کارواش از جمله معظلاتی است که باعث میشود مراجعه به کارواش برای دوستان پروسهای طاقت فرساست به همین جهت در حال حاضر استفاده از کارواش سیار و کارواش در محل بسیار فراگیر شده است.
دقیقا به همین دلیل شرکت آذرخش با تهیه دستگاههای بسیار به روز و قدرتمند کارواش بخار خشک و کارواش بخار تر همچنین دستگاه صفر شویی داخل خودرو ساخت ایتالیا تلاش نموده شستشوی بیرون و داخل خودرو همچنین شستشوی موتور خورو بدون اسیب به خودرو و استفاده از مجربترین نیروها به بهترین شکل ممکن انجام داده و رضایت کامل شما را برآورده نماید.
دلایل برتری کارواش بخار نسبت به کارواش معمولی
با توجه به مشکل شدید کم آبی شهری مانند اصفهان بزرگترین تفاوت هر دو مورد میزان و مقدار استفاده از آب میباشد.در شستشوی معمولی میزان استفاده از آب مصرفی بسیار زیاد میباشد و همچنین ورود فاضلاب مخلوط با مواد شوینده به سیستم فاضلاب بسیار زیاد میباشد ولی در مورد استفاده از کارواش بخار مقدار میانگین آب مصرفی حدودا یک و نیم لیتر میباشد.
در مورد بعدی شستشوی موتور خودر وسط آب ممکن است به اتصالات برقی و الکترونیک خودرو شما آسیب جدی و بلند مدت وارد نماید و باعث خسارت مالی بسیار خواهد شد ولی در شستشوی با بخار خشک با توجه به استفاده از گرما ی بخار خشک و عدم وجود رطوبت هیچگونه آسیبی به قطعات خودرو وارد نخواهد شد.
در مورد بعدی به خاطر وجود گرمای بخار تمامی چربی و کثیفی بدنه و موتور خودرو تماما پاکسازی شده و همچنین داخل خودرو تماما پاکسازی شده و توسط جاروبرقی صنعتی چربی و کثیفی پاکسازی خواهد شد.
لازم به ذکر است پس از انجام کار محیط تماما توسط نیروها پاکسازی خواهد شد

با توجه به اینکه مراجعه به کارواش برای بعضی از دوستان خسته کننده و وقت گیر میباشد سعی کرده ایم با ارائه این خدمت اندکی به رفاه شما کمک کرده باشیم .لازم به ذکر است برای ارائه این خدمت فضای کافی -آب برق و نور کافی نیاز میباشد
خدمات تعمیرات منزل و سرویس و نگهداری وسائل منزل
شرکت آذرخش جهت ارائه این خدمات با تعداد زیادی از متخصصین اینگونه خدمات همکاری داشته و سعی در ارائه بهترین خدمات با مناسبترین قیمت جهت رفاه حال شما عزیزان گرامی دارد